Przepisy
        Początek arrow Przepisy arrow Sałatka z mango

Sałatka z mango PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 01 sierpień 2005

Składniki:

1 łyżka kminku
½ łyżka papryki
1 łyżka kolendry
1 łyżka cayene
½ łyżki imbiru w proszku
1 łyżka cynamonu
8 małych ziemniaków
2 ogórki
2 mango
½ czerwonej papryki
½ szklanki naturalnego soku pomarańczowego
2 łyżka soku z cytryny
1 łyżka pociętej świeżej mięty
sól i czarny pieprz

Przygotowanie:

Na patelni podgrzać na małym ogniu: ogórek, paprykę, kolendrę, imbir, cayene i cynamon aż pojawi się delikatny dym. Przełożyć na talerz i dodać pozostałe przyprawy. Ostudzić.

Umyć ziemniaki i obrać je. Pokroić każdy ziemniak na trzy części i ugotować.

Obrać ogórki, przeciąć je wzdłuż i pokroić na półksiężyce. Obrać mango i pociąć je na kawałki. Paprykę pokroć na wąskie paseczki.

Na talerz wyłożyć: ziemniaki, ogórek, mango i paprykę. Dodać sok z pomarańcz, sok z cytryny, miętę i łyżeczkę wymieszanych przypraw. Dobrze wymieszać.

Napisz komentarz
- Prosimy o wpisywanie komentarzy związanych z treścią artykułów.
- Ataki słowne i wulgaryzmy zostaną usunięte.
- Prosimy nie używać tego portalu do promocji swojej strony internetowej.
Imie:
Tytuł:
BBCode:Web Address Email Address Bold Text Italic Text Underlined Text Quote Code Open List List Item Close List
Komentarz:

This image contains a scrambled text, it is using a combination of colors, font size, background, angle in order to disallow computer to automate reading. You will have to reproduce it to post on my homepage
Wpisz podany w okienku kod bezpieczeństwa.
RADA: Jeżeli masz trudności z odczytaniem liter w okienku, kliknij na przycisk "odśwież" (dwie strzalki), aby wygenerować nowy obraz.

Komentarze

Powered by AkoComment 2.0! and SecurityImage 2.2.0

 
wstecz   dalej »







Powered by: Joomla     Design by: Astrolabio    Hosting by: Nidohosting
Licencia Creative Commons, Ewa Kulak

Kilka słów o mnie Teksty Ewy Kulak Galeria zdjęć prywatnych Kontakt z Ewa Taka jest kolumbia Kolumbijskie zwyczaje Fascynujące miejsca w Kolumbii Ludzie Kolumbijskie legendy Przepisy Kolumbia w fotografii Galeria Macondo Versión en espanol Wersja polska