live chat application
 
Przepisy
        Początek arrow Przepisy arrow Przysmak z guanabany z wybrzeża Pacyfiku

Przysmak z guanabany z wybrzeża Pacyfiku PDF Drukuj E-mail
czwartek, 24 marzec 2005

GuanabanaSkładniki:

1 litr mleka
125 g cukru
1 łyżeczka cynamonu w proszku
lód
½ owocu guanabany



Przygotowanie:

Obrać guanabanę, pociąć ją w kawałki i wyjąć pestki.. Dodać odrobinę wody i ubić masę. Dodać mleko, cukier i pocięty lód. Ponownie ubić i podawać posypane cynamonem.

Napisz komentarz
- Prosimy o wpisywanie komentarzy związanych z treścią artykułów.
- Ataki słowne i wulgaryzmy zostaną usunięte.
- Prosimy nie używać tego portalu do promocji swojej strony internetowej.
Imie:
Tytuł:
BBCode:Web Address Email Address Bold Text Italic Text Underlined Text Quote Code Open List List Item Close List
Komentarz:

This image contains a scrambled text, it is using a combination of colors, font size, background, angle in order to disallow computer to automate reading. You will have to reproduce it to post on my homepage
Wpisz podany w okienku kod bezpieczeństwa.
RADA: Jeżeli masz trudności z odczytaniem liter w okienku, kliknij na przycisk "odśwież" (dwie strzalki), aby wygenerować nowy obraz.

Komentarze

Powered by AkoComment 2.0! and SecurityImage 2.2.0

 
wstecz   dalej »

Advertising:

Warsaw travel

Warsaw city guide

Nauczyciel tańca

Kolumbia Travel

Fotografía de Hoteles







Powered by: Joomla     Design by: Astrolabio    Hosting by: Nidohosting
Licencia Creative Commons, Ewa Kulak

Kilka słów o mnie Teksty Ewy Kulak Galeria zdjęć prywatnych Kontakt z Ewa Taka jest kolumbia Kolumbijskie zwyczaje Fascynujące miejsca w Kolumbii Ludzie Kolumbijskie legendy Przepisy Kolumbia w fotografii Galeria Macondo Versión en espanol Wersja polska