Przepisy
        Początek arrow Przepisy arrow Egzotyczny napój z Cali (Champus)

Egzotyczny napój z Cali (Champus) PDF Drukuj E-mail
sobota, 13 listopad 2004

LuloSkładniki:

3 litry wody
½ kg ziaren kukurydzy
panela (czysty cukier z trzciny)
10 owoców lulo podzielonych na połówki
1 ananas drobno pokrojony
6 liści pomaranczy
6 goździków
5 lasek cynamonu

Przygotowanie:

Ugotować kukurydzę około godziny. Kiedy jest już miękka, wyjąć szklankę ziaren i zmielić je. Dodać masę do wody i wymieszać.
Wymieszać panelę z liśćmi pomarańczy, goździkami i cynamonem. Dodać do mieszaniny kukurydzy z wodą. Dorzucić miąższ z owoców lulo i drobno pokrojony ananas.

Napisz komentarz
- Prosimy o wpisywanie komentarzy związanych z treścią artykułów.
- Ataki słowne i wulgaryzmy zostaną usunięte.
- Prosimy nie używać tego portalu do promocji swojej strony internetowej.
Imie:
Tytuł:
BBCode:Web Address Email Address Bold Text Italic Text Underlined Text Quote Code Open List List Item Close List
Komentarz:

This image contains a scrambled text, it is using a combination of colors, font size, background, angle in order to disallow computer to automate reading. You will have to reproduce it to post on my homepage
Wpisz podany w okienku kod bezpieczeństwa.
RADA: Jeżeli masz trudności z odczytaniem liter w okienku, kliknij na przycisk "odśwież" (dwie strzalki), aby wygenerować nowy obraz.

Komentarze

Powered by AkoComment 2.0! and SecurityImage 2.2.0

 
wstecz   dalej »







Powered by: Joomla     Design by: Astrolabio    Hosting by: Nidohosting
Licencia Creative Commons, Ewa Kulak

Kilka słów o mnie Teksty Ewy Kulak Galeria zdjęć prywatnych Kontakt z Ewa Taka jest kolumbia Kolumbijskie zwyczaje Fascynujące miejsca w Kolumbii Ludzie Kolumbijskie legendy Przepisy Kolumbia w fotografii Galeria Macondo Versión en espanol Wersja polska